Критерії вибору дитячого взуття. Частина І.

Багато батьків, вибираючи взуття для свого малюка, роблять вибір на користь зовнішньої привабливості форм, а не на користь комфортабельності. І вони багато в чому шкодять тим самим своєму малюкові. Через неправильне вибору взуття ніжка малюка може деформуватися, що викличе безліч проблем в майбутньому. Дитяча ніжка постійно зростає і при виборі дитячого взуття важливо постійно вимірювати стопу малюка, а найкраще приміряти взуття на місці. Краще за все здійснювати покупку взуття для малюка в вечірній час, так як стопа набуває максимальний розмір.

Критерії вибору дитячого взуття 

Можна виділити кілька критеріїв, на які при виборі взуття для малюка слід звертати особливу увагу.

1. Матеріал. Він повинен добре розтягуватися, бути пластичним, повітропроникним і водонепроникним.

2. Підошва. Для того щоб правильно формувати звід стопи необхідно, щоб м’язи і зв’язки стопи постійно працювали. Підошва повинна відрізнятися гнучкістю, мати рельєфну підошву, щоб ніжки дитини не ковзали

3. Задник повинен відрізнятися цілісністю, жорсткістю і не повинен врізатися в кісточки по бічних сторонах стоп.

4. Каблук повинен мати у висоту не більше шести або семи міліметрів. Але його наявність обов’язкова, так як завдяки йому формується хода.

4.Супінатор повинен відрізнятися гнучкістю, мати невеликий розмір.

5. Застібка повинна добре регулюватися, здійснюючи надійне фіксування ноги. Найкраще вибирати взуття на липучці, так дитина швидше навчитися її одягати і знімати.

У нашому інтернет-магазині від Львівської взуттєвої фабрики Мальви можете купити якісне, зручне взуття з натуральних матеріалів для Вашого малюка.

Завітайте до інтернет-магазину Взуття Мальви у Львові та оберіть взуття за своїми вподобаннями.

Ми цінуємо кожного клієнта та робимо процес “купити взуття” легким, доступним та швидким.

Оцініть якість взуття від українського виробника!