Матеріали для виробництва взуття.

У виробництві взуття використовуються різні матеріали при виготовленні зовнішніх, внутрішніх і проміжних деталей верхньої і нижньої частин взуття. Серед таких матеріалів виділяють:  шкіри натуральні, штучні й синтетичні, текстильні матеріали (тканини, неткані матеріали, повсть, фетр), натуральне і штучне хутро. У виготовлення нижньої частини взуття використовується натуральна жорстка шкіра, каучук, гума, пластмаси, картони і деревина.

Також існують допоміжні матеріали для виробництва взуття. Їх основне призначення – скріплення деталей, оздоблення і прикраси взуття. До скріпних відносяться нитки, цвяхи, гвинти, шпильки, клеї. Оздоблювальними матеріалами для виробництва взуття є фарби, апретура і полірувальні матеріали, текстильно-галантерейні вироби (тасьма, стрічки, шнури), взуттєва фурнітура (гачки, пряжки, кнопки, застібки).

Основне місце серед всіх матеріалів для виробництва взуття займає натуральна шкіра.

Натуральна шкіра різниться за призначенням на шкіру для верхньої і нижньої частин.

Основні групи шкіри для верху: хромоване дублення, юхтові, підкладкові. Ці матеріали досить тонкі і м’які, з них виготовляють деталі, які покривають тильну поверхню стопи і гомілку (союзка, халява).

Для нижньої частини використовується більш товща та жорстка шкіра.

Львівська взуттєва фабрика “Мальви” у виробництві взуття використовує тільки справжні натуральні шкіри. Вони характеризуються високою якістю, міцністю та довготривалістю.

У нашому інтернет магазині можна купити взуття найвищої якості для всієї родини: дитяче, чоловіче, підліткове.

Відмінна якість, доступна ціна від виробника, сучасний дизайн – основне кредо “Взуття Мальви”.