Критерії вибору дитячого взуття. Частина ІІ.

За статистичними даними, 98% дітей мають з народження здорові ступні, а залишаються вони такими лише у 40% дорослих. Багато дефектів у розвитку ступні виникають вже з дитячого віку. А причина – носіння неправильно підібраного взуття.

Перш за все, взуття дитини повинно оберігати ноги від механічних пошкоджень, забезпечувати сприятливий мікроклімат для ступні, відповідати її анатомічним і фізіологічним особливостям.

Майте на увазі, що взуття, яке невідповідне вимогам, може деформувати кістки пальців ніг, розвинути плоскостопість або призвести до хрящових наростів, навіть якщо у малюка немає жодних скарг на незручність.

Основні критерії вибору дитячого взуття.

1. Пам’ятайте, що діти не відчувають болю, коли ходять в занадто тісному взуття. Це пояснюється наявністю жирового прошарку на дитячій ступні, яка притупляє болюче відчуття від тісного черевичка. Тому обов’язково звертайте увагу на те, щоб взуття малюка відповідала розміру ніжки і було б з оптимальним “вільним простором”, яке необхідно ступні під час ходьби. Але якщо воно буде занадто великим, це теж погано – ступня залишиться без опори, а шкіра ноги буде натиратися.

2. Що стосується матеріалів, з яких виготовляють дитяче взуття, то краще натуральних вам не знайти. До таких матеріалів відносяться не тільки шкіра, але і тканини – шерсть, напівшерсть, фетр, повсть і т.п. Дуже важливо купувати взуття тільки з високоякісних матеріалів, які забезпечують вільну циркуляцію повітря всередині і водонепроникність зовні.

Верх дитячого взуття повинен виготовлятися з матеріалів високої якості, що забезпечують достатню циркуляцію повітря, але при цьому не пропускає вологу. Якщо черевики перегрівають ніжку, то це призводить до потіння ноги, що небезпечно в холодний період. Водонепроникністю, як мінімум, повинні володіти дитячі черевики та чоботи. Проте добре, коли і літні сандалі або туфлі не пропускають воду, це не допустить промокання ніг, якщо дитина потрапить під дощ.

3. Незважаючи на «прихованість» супінатора, його роль дуже важлива в правильному розподілі навантаження на стопу при ходьбі. Також, він забезпечує нормальне формування зводу стопи, запобігаючи плоскостопість.

4. Вибирайте взуття з легкою підошвою, яка добре згинається, щоб ступня без зусиль могла переміщатися з п’яти на носок. Також підошва не повинна бути слизькою.

5. Задник повинен бути достатньо твердим, міцно утримувати п’яту і захищати її від вивертання убік. Інакше взуття постійно буде спадати з ніжки. Щоб перевірити якість задньої частини взуття, потрібно затиснути задник між великим та іншими пальцями руки і спробувати зігнути. Якщо це вдається без особливих зусиль, краще не купувати цю пару.

Львівська взуттєва фабрика “Мальви” у виробництві взуття використовує тільки справжні натуральні шкіри. Вони характеризуються високою якістю, міцністю та довготривалістю.

У нашому інтернет магазині можна купити взуття найвищої якості для всієї родини: дитяче, чоловіче, підліткове.

Відмінна якість, доступна ціна від виробника, сучасний дизайн – основне кредо “Взуття Мальви”.